Vyhledej
Jaroměřsko > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: kuchař/ka

Redakce / 26.09.2024, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem, Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, nabízí práci na pozici kuchař/kuchařka. Nástup 1. prosince 2024 nebo dle dohody.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru kuchař/číšník, případně rekvalifikace v oboru
  • schopnost týmové práce a spolupráce
  • samostatnost a pečlivost
  • svědomitost a zodpovědnost

Náplň práce:

  • příprava celodenní stravy pro uživatele (80 klientů) a zaměstnance (40 zaměstnanců - obědy)
  • směnný provoz

Velikost pracovního úvazku: 100 %

Plat: 5. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe 21.930 Kč do 23.510 Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příplatek za víkendy a svátky + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené, 4 dny sick day

Nástup: od 1. prosince 2024 nebo dle dohody

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a profesionální organizace
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • kolektiv, který vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou

Další benefity:

  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Přihlášky se svým životopisem zasílejte: elektronicky na adresu sklad@domovdknl.cz nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem.

Bližší informace k obsahu práce vám podá vedoucí stravovacího úseku:

paní Zuzana Polešenská, tel.: 605 352 855, sklad@domovdknl.cz

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

Vaše komentáře

Přečteno 239x