Více než jednu hodinu stálo hasičské auto v pátek 24. ledna u obchodního centra v ulici 17. listopadu. Hasiči zde však nehasili žádný požár, ale byli u likvidace dopravní nehody, která se zde stala na odbočce z hlavní silnice po 14. hodině.
V pátek 24. ledna 2025 došlo po 14. hodině v ulici 17. listopadu ve Dvoře Králové nad Labem k dopravní nehodě 2 osobních vozidel na křižovatce u odbočky do obchodní zóny.
Na místě nehody byly přítomné složky IZS, 1 osoba byla zraněná.
Doprava byla omezená na vjezdu do obchodního centra více než hodinu, hlavní silnice byla průjezdná.
Kateřina Sekyrková ZDroj: HZS Královéhradeckého kraje Foto: redakce
02.01.2026 - V sobotu 3. ledna mezi 9:00 a 13:00 je zakázán vstup do Braunova betléma zakázán kvůli nahlášené honitbě.
01.01.2026 - Od 1. ledna 2026 je zrušena zóna placeného stání na náměstí Československé armády v Jaroměři. Důvodem je plánovaná rekonstrukce náměstí, která by měla být zahájena v průběhu roku.
21.10.2025 - Zákaz prodeje v provozovnách s prodejní plochou větší než 200 metrů čtverečních platí pro nadcházející svátek - 28. října. Počítejte s tím.